Ecoseptic

Töö ülevaade

Disain

Esmasel kohtumisel püstitasime visuaalse identiteedi alused, leppisime kokku inspiratsiooniallikad ning alustasime koostööd brändingu osas. See hõlmas fontide, värvide ja stiili määratlemist.

Tulemuseks oli meeldiv ja sõbralik disain koos pehmete nurkadega, mis kohe kliendile meeldis. Samuti mõtlesime välja nutikad lahendused, kuidas keerulised ja andmemahukad tooted muuta valdkonnast mitteteadlikule kasutajatele lihtsasti seeditavaks.

Arendus

Arendusprotsess sujus suuresti tõrgeteta, kuid projekti lõpus tekkis väike toppamine, kuna vajalikke sisutekste ei saanud kohe kätte. Siiski suutsime edukalt valmis ehitada ilusa ja mobiilisõbraliku veebilehe, mis on varustatud mugava haldussüsteemiga, mis võimaldab kliendil hõlpsalt teha lehel muudatusi ja hoida veebilehte ajakohasena.

Projekti juhtimine

Selle projekti suurim eripära projektijuhtimise osas oli asjaolu, et kliendil oli lehega kiire ja seetõttu tulime neile vastu ja tegime arendustööd juba enne disainifaasi ametlikku lõppu.

Projektile lisas keerukust asjaolu, et ettevõte on uus, ning klient polnud omakeskis veel täielikult selgusele jõudnud, millist lõpp-tulemust täpselt soovib. Siiski suutsime klienti juhendada, hoida sihti silme ees ja toetada neid sisutekstide loomisel. Usume, et klient on lõpp-tulemusega rahul ja leht annab ta brändile hea aluse.

Sarnased tööd