Meie tehtud tööd

Siit leiad mõne näite rahulolevatest klientidest

Saatsime Varustaja24 vana epoe pensionile ja ehitasime neile nullist mugava haldusega ja põhjalikult läbimõeldud kasutajakogemusega e-poe, kus tooted laetakse automaatselt laosüsteemist.
Loe lisaks
Kiisk tahtis endale lehte, mis oleks lihtsasti arusaadav, sobituks tema brändiga ja jätaks professionaalse mulje. Tema jaoks oli esmaoluline, et ühenduse võtmine oleks imelihtne ja seda ei peaks lehe pealt taga otsima. Nii nagu mees palus nii ta ka sai. Leht on kiire, ilus ja täidab oma eesmärki.
Loe lisaks
Ecoseptic on alustav ettevõtte, kes vajas kiiremas korras veebilehte ja brändingut. Kiirendasime projekti kulgu tiheda koostööga ning arenduse ja disaini tandemis tegemisega.
Loe lisaks

Äriabiagentuur Missioon OÜ

Tellitud teenused:

Ärinõustamise ettevõte kes soovis enda brändi moderniseerida ja veebilehe haldust korrastada. Veebilehe disainis oli küll pidevaid meelemuutusi kuid lõpptulemus tuli korralik. Üllatasime klienti ka mõne animatsiooniga mida sai näha alles arenduse etapi lõpus.
Loe lisaks
MRG System soovis meilt lihtsat veebilahendust, mis paistaks silma ja annaks ülevaate pakutavatest teenustest. Lisaks tegime talle ka uhke logo ja lõime meeldejääva värvilahenduse. Tulemiks on moderne single-pager tüüpi leht, kust klient kõikidest teenustest ülevaate saab ja kiire ja mugava ühenduse saab luua.
Loe lisaks

Nordic Rebar

Tellitud teenused:

Nordic Rebaril oli vaja mitmekeelset lehte, kust väga mitmekesine klientuur leiaks enda jaoks vajaliku lihtsalt ja mugavalt. Kuna leht on suunatud ärikliendile oli esmatähtis jätta professionaalne mulje.
Loe lisaks